Viktor Oliva
Dáma s vázou
Id: 1477
kombinovaná technika/kvaš/papír, velikost listu 29,5 x 19 cm, signováno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2717x
Vyvolávací cena:
900 Kč
2 100 Kč