Viktor Oliva
Na procházce
Id: 487801
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 22 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace pro báseň Svatopluka Čecha Sníh, vyd. F. Topič 1900
zobrazeno: 837x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
18 500 Kč