Viktor Oliva
Pohled na Prahu
Id: 61310
olej/plátno, rozměr 90 x 120 cm, přípis autora na zadní straně blindrámu, odřeniny na rámu, obraz v původním dobrém stavu, provenience: z pozůstalosti Viktora Olivy ml., konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2549x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
21 500 Kč