Viktor Oliva
Políčko
Id: 150317
olej/plátno, rozměr 70 x 95 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3594x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
78 000 Kč
Příhozy: 57