Viktor Oliva
Studie
Id: 185044
akvarel/papír/deska, rozměr malby 24 x 37 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci
zobrazeno: 2255x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
10 500 Kč