Viktor Oliva
V galerii
Id: 58301
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 24 x 32 cm, nesignováno, potvrzení autorství na zadní straně, paspartováno, zaskleno, pasparta i rám značně poškozen
zobrazeno: 2002x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč