Viktor Polášek
Evropa na rozcestí
Id: 114408
olej/plátno, rozměr 115 x 88 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, původní stav, plátno lokálně zvlněno, vše v původním stavu
zobrazeno: 3052x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
14 000 Kč