Viktor Rolín
Konvolut dvou kusů
Id: 525004
Před bouří I: olej/překližka, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, malba krakelovaná, Před bouří II: olej/překližka, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 329x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 200 Kč