Viktor Rolín
Pohled do krajiny
Id: 2387
olej/překližka, rozměr 48 x 50 cm, signováno vpravo dole, drobné prasklinky na obrazu, značně poškozený rám, původní stav
zobrazeno: 2399x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
10 400 Kč