Čas na serveru 02:59:36

Viktor Rolín
Před bouří

Id: 509802

Před bouří

  •  / Před bouří / Viktor  Rolín
  •  / Před bouří / Viktor  Rolín
  •  / Před bouří / Viktor  Rolín

olej/překližka, rozměr 29 x 23 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, v horní části oděrka v malbě, po

zobrazeno: 488x

Vyvolávací cena: