Viktor Rolín
Před bouří - konvolut dvou kusů
Id: 514601
Před bouří I: olej/překližka, rozměr 50 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě, Před bouří II: olej/překližka, rozměr 50 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě
zobrazeno: 2750x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
15 000 Kč