Viktor Rolín
Stromy v krajině
Id: 281306
olej/překližka, rozměr 30 x 35 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, drobné oděrky v malbě, stav viz foto
zobrazeno: 15870x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
10 030 Kč
Příhozy: 48