Viktor Stelzer
Rybáři
Id: 426603
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 1191x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 400 Kč