Viktor Stretti
Manifestace na Václavském náměstí
Id: 287102
olej/karton, rozměr 58 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, obraz ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 4886x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
27 001 Kč
Příhozy: 63