Viktor Stretti
Mečový tanec
Id: 413512
litografie/papír, rozměr listu 55 x 37 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 1606x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 700 Kč