Viktor Stretti
Na pláži
Id: 125002
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 27,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, popsáno, datováno, na zadní straně věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno, zašpiněná pasparta, původní stav
zobrazeno: 5270x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 500 Kč