Viktor Stretti
Osud
Id: 439601
olej/karton, rozměr cca 63 x 50 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 5925x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
23 500 Kč