Viktor Stretti
Ovocné zátiší
Id: 102410
olej/karton, rozměr 53 x 64 cm, signováno vpravo dole, datováno 1956, zaskleno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3585x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
22 000 Kč
Příhozy: 53