Viktor Stretti
Pohled na lázně Binz
Id: 104121
pastel/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 59 cm, signováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, autorsky rámováno
zobrazeno: 4038x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
23 010 Kč