Viktor Stretti
Synagoga
Id: 34117
olej/karton, rozměr 61,5 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 1902, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně studie dámy, původní stav
zobrazeno: 4338x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
46 000 Kč