Čas na serveru 13:03:22

Viktor Vasarely
Červená a modrá

Id: 500302

Červená a modrá

  •  / Červená a modrá / Viktor Vasarely

sítotisk/papír, rozměr 50 x 50 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 4025x

Vyvolávací cena:

12 000