Čas na serveru 02:16:01

Viktor Vasarely
Geometrie

Id: 513801

Geometrie

  •  / Geometrie / Viktor Vasarely

serigrafie/papír, rozměr 70 x 57 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1171x

Vyvolávací cena: