Viktorie Chaloupková
Červený kohout
Id: 44302
olej/sololit, rozměr 80 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2290x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč