Viktorie Chaloupková
Horečka noci
Id: 495101
olej/sololit, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3757x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
8.4.2024, 21:07:00
31.3.2024 | 17:44 | 4 500 Kč |