Viktorie Chaloupková
Krejčí
Id: 424803
kombinovaná technika/sololit, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 502x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 600 Kč