Viktorie Chaloupková
Oduševnělá
Id: 478703
olej/sololit, rozměr 57 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 4295x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 750 Kč
Účastníci: 18