Vilém Kreibich
Horníci
Id: 414002
olej/plátno, rozměr 49 x 67 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, volné v rámu, malba v ploše setřelá
zobrazeno: 1336x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 200 Kč