Vilém Kreibich
Lokomotivy
Id: 479201
olej/plátno, rozměr 80 x 88 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, v minulosti restaurováno
zobrazeno: 3112x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
83 010 Kč
Příhozy: 67