Čas na serveru 13:17:50

Vilém Kreibich
Lokomotivy

Id: 502101

Lokomotivy

  •  / Lokomotivy / Vilém  Kreibich

olej/plátno, rozměr 85 x 120 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 1740x

Vyvolávací cena:
15 000

95 000

Příhozy: 62