Vilém Kreibich
Lokomotivy
Id: 502101
olej/plátno, rozměr 85 x 120 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, v minulosti restaurováno
zobrazeno: 883x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
57 000 Kč
2024,05-1,13,21,08,00
minimální příhoz 1 000 Kč
Příhozy: 48