Vilém Kreibich
Na nádraží
Id: 1740
olej/karton, rozměr malby 45 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno 20, olámaný rám, původní stav
zobrazeno: 4212x
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
74 324 Kč