Vilém Kreibich
Pohled na krajinu s řekou
Id: 130
olej/plátno, rozměr plátna 50 x 76 cm, signováno LD, datováno 09, plátno na několika místech protrženo a škrábnuto, nutno čistit a restaurovat, na rámu drobné oděrky
zobrazeno: 2957x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
15 500 Kč