Vilém Kreibich
Pohled na závodní trať
Id: 57008
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vlevo dole, datováno 1910, obraz i rám v původním dobrém stavu
zobrazeno: 3621x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 56