Vilém Kreibich
Říční údolí
Id: 85518
olej/plátno, rozměr 50 x 75 cm, signováno vlevo dole, datováno 09, obraz v minulosti restaurován, rám v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2021x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 000 Kč