Vilém Kreibich
Údržba před jízdou
Id: 15501
olej/karton, rozměr 60,5 x 48,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 17, původní stav, doporučeno čistit, zcela zničený rám
zobrazeno: 4433x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
140 000 Kč