Vilém Kreibich
V depu
Id: 41502
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, drobná promáčklina
zobrazeno: 4190x
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
133 000 Kč
Příhozy: 66