Vilém Kreibich
Závod Zbraslav Jíloviště
Id: 372801
olej/plátno, rozměr 46,5 x 61,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, lokálně poškozený rám
zobrazeno: 4678x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
88 880 Kč
Příhozy: 77