Vilém Kreibich
Zimní nádraží
Id: 270107
olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po
zobrazeno: 8659x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 69