Vilém Kreibich
Zimní nádraží
Id: 46312
olej/plátno, rozměr 68 x 81,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1912, obraz i rám v původním dobrém stavu
zobrazeno: 4486x
Vyvolávací cena:
39 000 Kč
86 000 Kč