Vilém Hlobil
Dívka v ateliéru
Id: 38001
olej/plátno, rozměr 92 x 73 cm, signováno vpravo dole, autorsky olištováno, původní stav
zobrazeno: 1916x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
14.7.2016, 20:06:00
25.6.2016 | 14:40 | 3 500 Kč |