Vilém Hlobil
Z Konopiště
Id: 52101
olej/plátno, rozměr 84,5 x 106 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3184x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 805 Kč