Vilém Mužík
Na projížďce
Id: 42825
olej/plátno, rozměr 64 x 109 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1974x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
13 000 Kč