Vilém Plocek
Abstrakce
Id: 317901
tempera/lepenka, rozměr 34 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2321x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč