Vilém Plocek
Holandský průplav
Id: 1735
tempera/papír, rozměr 31 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1981, zaskleno, rámováno, vše v původním dobrém stavu
zobrazeno: 2658x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 200 Kč