Vilém Plocek
Kytice
Id: 33308
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1966, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1853x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 300 Kč