Vilém Plocek
Loďka u mola
Id: 110513
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31 x 74 cm, signováno vpravo dole, datováno 1959, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, PO
zobrazeno: 2260x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 300 Kč