Vilém Plocek
Rozkvetlá květina
Id: 358502
kombinovaná technika/akvarel/pastel/lepenka, rozměr ve výřezu 30 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1288x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 600 Kč