Vilém Plocek
Rybářský přístav
Id: 12202
tempera/papír, rozměr ve výřezu 39 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 1973, paspartováno, zaskleno, obraz i rám v původním stavu, rám lehce rozeschlý
zobrazeno: 6976x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
14 300 Kč