Vilém Plocek
Zátiší s růžovou dózou
Id: 162902
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 28 x 38 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, vše v původním dobrém stavu
zobrazeno: 4321x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 400 Kč