Vilém Riedel
Kamenná řeka
Id: 345601
olej/plátno, rozměr viditelný 55 x 74 cm, neznačeno, na zadní straně původní štítek se jménem autora a názvem obrazu, rentoilováno, přiložená fotodokumentace pod UV - lampou, poškozený rám, stav viz foto, přiložen písemný odborný posudek Mgr. Vlasty Čihákové Noshiro Ph.D.
zobrazeno: 2128x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
16 000 Kč