Vilém Ströminger
Konvolut dvou kusů
Id: 151901
olej/plátno, rozměr každého 23,5 x 31,5 cm, jeden obraz signován vlevo dole, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno, otřená malba
zobrazeno: 3157x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč